ZasTOSOWANIA

Ekrany LED budowane są z modułów dzięki czemu dają  ogromne możliwości dostosowania instalacji.
Wykorzystywane są w wielu branżach i stają się nieodzownym elementem krajobrazu miejskiego.
Ponadto czy wyobrażasz sobie koncert na którym nie było by telebimu na którym możesz obserwować to co dzieje się na scenie? My też nie.

Eventy

Ekran LED na evencie

Gale i jubileusze • Spotkania firmowe • Konferencje • Kina Plenerowe • Koncerty • Festiwale
Żadne z tych wydarzeń nie może się odbyć bez użycia Ekranów LED. W chwili obecnej stają się one standardem. Wykorzystywane jako scenografie, nośniki informacji i reklamy, prezentacji, wyświetlania filmów, przedstawienia tego co dzieje się na scenie. Doskonały sposób na uatrakcyjnienie widowiska i wręcz konieczność w przypadku koncertów czy festiwali muzycznych.

KONTAKT

Stoiska targowe

Ekran LED na stoiska targowe

Branża wystawiennicza to kolejny przykład obecności ekranów LED. Coraz więcej firm decyduje się na umieszczenie na swoim stoisku targowym ekranu LED. Powodem jest ich siła oddziaływania na potencjalnego klienta.  Ekran LED powoduje, że stoisko firmy jest bardziej atrakcyjne, przykuwa uwagę i umożliwia wzbudzenie zainteresowania większej liczby odwiedzających. Ponadto dzięki zastosowaniu ekranu LED można pokazać procesy produkcyjne, wygląd zakładu, maszyny i wiele innych oszczędzając miejsce oraz redukując koszty transportu rzeczy które chcemy pokazać na targach potencjalnym klientom.   To także doskonały sposób aby wyróżnić się na tle konkurencji.

KONTAKT

Galerie handlowe

Ekran LED w galeri handlowej

Witryny sklepoweSklepy( za kasami, słupy, wolnostojące) Ekrany LED doskonale sprawdzają się w  centrach handlowych i stają się ich nieodzownym elementem. Instalowane są w przestrzeniach galerii, w witrynach sklepowych i w samych sklepach najczęściej przy kasach. Pełnią rolę nośników reklamowych i sprawdzają się zdecydowanie lepiej niż ich tradycyjne odpowiedniki.  W zależności od  miejsca instalacji polecamy ekrany o rozdzielczości od piksel P1.53 do piksel P4.

KONTAKT

Telebimy reklamowe

Telebimy reklamowe

Odpowiedniki tradycyjnych billboardów. Instalowane na specjalnie przygotowanych konstrukcjach najczęściej w miejscach o dużym natężeniu ruchu. Charakteryzują się wysoką jasnością aby obraz wyświetlany był doskonale widoczny nawet w pełnym słońcu. Jeden z najbardziej popularnych sposobów wykorzystania ekranów LED. Do tego typu instalacji polecamy serię Q i modele o pikselu P10 .

KONTAKT

Stadiony

Ekran LED na stadiony

Ekrany umieszczane najczęściej pod kopułą stadionu tak aby prezentowana na nich treść była widoczna z każdego miejsca na trybunach. Wykorzystywane do prezentowania powtórek  oraz obrazu z kamer podczas realizacji transmisji. Często wykorzystywane także jako ekran reklamowy dla sponsorów lub do gier i zabaw angażujących publiczność np.: „Kiss Cam”

KONTAKT

Kluby muzyczne

Ekran LED w pubie

Sale koncertowe. Dzięki zamontowaniu ekranów LED wnętrze klubu zyskuje atrakcyjny wygląd.  To na ekranach LED w klubach wyświetlane są wizualizacje wprowadzające w imprezowy nastrój i klimat. 

KONTAKT

Pokazy mody

Ekran LED na pokazach mody

Ekrany wykorzystywane jako tło lub element scenografii. Najczęściej instalowane bo bokach lub na środku wybiegu. 

See More

Salony samochodowe

Ekran LED na premierze samochodu

Ekran Instalowany w salonach samochodowych wprowadza możliwość pokazania auta w ruchu. Zdecydowanie bardziej przykuwa uwagę i sprawia, że salon wyróżnia się na tle pozostałych.

KONTAKT

Restauracje, bary, puby 

Ekrany LED wewnętrzne w barze pubie

Strefy Kibica
Idealny nośnik do wyświetlania transmisji sportowych w doskonałej jakości obrazu.  Rozszerz swoją ofertę o transmisję najważniejszych wydarzeń sportowych dzięki ekranowi LED. 

KONTAKT

Fabryki

Scenografia z ekranu LED

Spotykane w Fabrykach jako nośniki informacji dla pracowników. Wykorzystywane również jako  nośniki reklamowe na fasadach budynków.

KONTAKT

Stacje Telewizyjne

Stacja telewizyjna ekran LED

Instalowane w studiach jako element tła. Mogą również pełnić rolę nośników informacyjnych w centrach realizacyjnych . 

KONTAKT

Bandy LED

Bandy LED

Stały element obecny zarówno na stadionach jak i halach sportowych. Doskonałe medium reklamowe.

KONTAKT